FOTOBUDKA, CZY FOTOLUSTRO?

40639 8Czym jest fotobudka?

To zautomatyzowane urządzenie, które wykonuje serię zdjęć, a następnie natychmiast je drukuje.

W połączeniu z gadżetami daje wiele zabawy i uśmiechu.

Wystarczy stanąć przed ekranem, nacisnąć „start”, a urządzenie resztę zrobi za Was.

Dzięki fotobudce otrzymujecie Państwo niezapomnianą zabawę, zdjęcia najwyższej jakości oraz pamiątkę na całe życie.

Nasza fotobudka, co ją wyróżnia?gadety zdjcie

Klasyczny biały design pozwoli na wkomponowanie się fotobudki w każdą imprezę, a podświetlana kabina LED zadba, abyście czuli się Państwo komfortowo podczas robienia zdjęć.

Dodatkowo masa gadżetów do przebrania oraz doświadczony animator, który przez cały czas będzie czuwał nad zabawą.

Zamało miejsca na Fotobudkę?

fotolustro fotobudkaW swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy Fotolustro, nowość na rynku, potocznie zwanym również Magicznym lustrem, a to za sprawą najnowszej technologii, która jest na wyciągnięcie ręki!

Urządzenie składa się z panelu dotykowego o wielkości 60 cali, obudowanego ozdobną ramą podświetlaną Ledami, aparatu fotograficznego, wbudowanego komputera oraz drukarki szybkiego druku.IMG 2240

Lustro pięknie się prezentuje, podświetlana rama nadaje niesamowitego uroku i na pewno przyciągnie uwagę gości. Dodatkowo do fotolustra posiadamy piękny czerwony dywan oraz złote słupki odgradzające z czerwonymi linami w stylu Hollywood.

Całość prezentuje się świetnie!

W przeciwieństwie do fotobudki, lustro zachęca swoich gości komunikatami pojawiającymi się na panelu dotykowym oraz funkcjami głosowymi.

Impreza plenerowa?

64761163 2360254520917979 5223570540001755136 nKStylowa dmuchana fotokabina w całości podświetlana LED posiada swój niepowtarzalny klimat. W ten sposób zapewnicie Państwo swoim gościom prywatną strefę zabawy. IMG 2548IMG 2589

Dołączonym pilotem można ustawić dowolny kolor podświetlenia i tym samym wpasować się w każdy kolor przewodni Państwa imprezy.

Dzięki wbudowanej dmuchawie, kabina w 5 minut będzie gotowa do imprezy!

Wymiary 2,4 x 2,4 x 2,4 m

Joomla Extensions